Rozwój Osobisty, Rozwój osobisty

Mama ma Moc!

Droga Mamo! Dziś chciałam podzielić się z Tobą ważną nowiną. Pozwól jednak, że zacznę od początku.

Fala energii

Nie tak dawno w moim życiu wydarzyło się coś niezwykłego – zostałam Mamą! [Jeśli jeszcze nie czytałaś o moich początkowych zmaganiach – koniecznie zajrzyj TUTAJ] Muszę jednak przyznać, że nie spodziewałam się jak wielkie pokłady miłości i energii mam w sobie, do tego właśnie momentu. Pewnie z resztą znasz to uczucie doskonale.

To, co najlepsze we mnie

Odkąd tylko dowiedziałam się, że w moim ciele znajduje się ten mały człowieczek, postanowiłam dać mu wszystko to, co najlepsze. Nie zrozum mnie źle – wcale nie mam na myśli najpiękniejszego becika, czy wózka z najnowszej kolekcji Prady. To, co mam na myśli, to najlepsze, najbardziej wartościowe życie jakie można sobie wyobrazić, albo przynajmniej jakie JA mogę mu dać. Zrozumiałam też coś bardzo ważnego: wartości i postawa jakie chce mu przekazać  zależą tylko ode mnie. Oczywiście miło by było, gdyby reszta świata chciała dawać naszym dzieciom to, co w naszych oczach jest najlepsze – jednak na to nie mamy wpływu. Możemy za to zrobić coś istotnego: wziąć odpowiedzialność za siebie. Dlatego postanowiłam zrobić to w najlepszy możliwy sposób, jaki przychodzi mi do głowy – dać przykład.

To doprowadziło mnie do serii pytań:

  • Czy w tej chwili jestem najlepszą wersją samej siebie?
  • Czy chciałabym dla moich dzieci takiego życia, jakie teraz prowadzę?
  • Czy mogę coś robić lepiej?

Pewnie domyślasz się jakie padły odpowiedzi.. I dobrze! Bo to właśnie one doprowadziły mnie do pytania kluczowego:

Jak pragnę, by wyglądało moje życie? Czego tak naprawdę chcę?

Wtedy nie pozostało mi już nic innego, jak przygotować dobry plan i działać. Działać, działać, działać. Chcę być dumna z mojego życia i zamierzam to zrealizować. Na 100%!

Coś dla Ciebie

Właśnie dlatego kieruję dziś ten tekst bezpośrednio do Ciebie. Być może Ty też chcesz coś zmienić w swoim życiu. Może jeszcze nawet nie wiesz co to jest dokładnie, ale czujesz że stoisz w miejscu, że pragniesz czegoś więcej? Może to coś małego, a może to obrócenie całego Twojego dotychczasowego życia do góry nogami? Jeśli masz podobne rozterki, to będę przeszczęśliwa towarzysząc Ci w tej przemianie! Dlatego już dziś zapraszam Cię do odwiedzenia nowej zakładki na naszym Blogu Rozwój Osobisty, w której znajdziesz materiały dla siebie!

To nie koniec niespodzianek. Mam dla Ciebie jeszcze jedną świetną wiadomość. 05.03.2018. Zapamiętaj tę datę! Wtedy rusza Grupa Rozwojowa na Fb, którą będę prowadzić wraz z moimi dwiema towarzyszkami MamyChwile – Natalią Myszor oraz Natalią Janiczak-Liput. Wspólnie zadbamy o to, żebyś rozwijała swoje skrzydła dążąc do życia, o jakim marzysz!

Na koniec wielka prośba z mojej strony: Pamiętaj że masz Moc! Wyjątkowo sprawczą!

Serdeczne pozdrowienia i moc uścisków

– Roksana

🎁Jeśli chcesz otrzymywać mailowo informacje o nowych materiałach na Blogu oraz o starcie naszej Grupy Rozwojowej koniecznie zostaw komentarz pod tym tekstem🎁

 

napisała

Mogą Ci się również spodobać

1 komentarz

  • Roksana

    Drogie nasze! Plan był ambitny, a jednak jesteśmy zmuszone przełożyć start grupy. Jak tylko uda nam się opanować życiowo-macierzyńskie zawirowania – wrzucimy informację 🙂 Tymczasem pozdrawiamy cieplutko 🙂

    Marzec 4, 2018 at 6:05 pm Odpowiedz
  • Leave a Reply