BLOG

Narodziny Mamy- ruszamy z akcją na Polak Potrafi!

Cześć! Tu ekipa kobiet-mam pełnych mocy! Mamy 2 super wiadomości. Po pierwsze tworzymy coś, co zmieni czas ciąży we wspaniałą i pogodną przygodę. Po drugie Ty też możesz nas wesprzeć i być tego częścią! Narodziny Mamy- ruszamy właśnie z naszym projektem na Polak Potrafi, więcej informacji TU: Projekt Narodziny Mamy

O Naszym projekcie:
  • Narodziny Mamy- relaksacje i wizualizacje dla kobiet w ciąży to zestaw nagrań audio.
  • Chcemy by był dostępny bezpłatnie dla każdej kobiety w ciąży! I dla pełnoetatowych mam też!
  • Ten przełomowy projekt to towarzysz w czasie 2 serc i 2 dusz w jednym ciele ❤️

Nagrania audio wzmocnią poczucie wartości przyszłych mam, będą je wspierać w rodzeniu się w nowej roli: mamy, uodparniać na stres i pokazywać różnorodne metody relaksacyjne.

Po co to wszystko?

Chcemy, by wszystkie obecne i przyszłe mamy zawsze mogły sięgnąć po chwile relaksu i to dostępną bezpłatnie. Żeby wiedziały, że nawet, gdy czasami cierpią na obniżenie nastroju (hormonalna huśtawka) to właśnie w tej chwili są najlepszą wersją siebie. By w momentach troski, zwątpienia zadbały o siebie. Nagranie audio będą im przypominały o tym, jak wielkie pokłady miłości i energii mają w sobie. Chcemy, by ten projekt w mądry, ciekawy i atrakcyjny sposób pomógł im rozwijać się w nowej roli: mamy. W zgodzie ze sobą i swoimi zmieniającymi się potrzebami.

W 1 zdaniu to, co chciałybyśmy przekazać za pomocą Narodzin Mamy to:

Aby kobiety oczekujące narodzin dziecka uwierzyły w swoją siłę i w swoje kompetencje do bycia kobietą, mamą, do bycia sobą!

O Nas

Jeśli jeszcze Nas nie znasz -> My to Mamy Chwile: lokalna inicjatywa społeczna, którą współtworzą Mamy dla Mam. To miejsce pełne pasji, życia i inspiracji! Spotykamy się co 2 tygodnie na naszych mamowych spotkaniach. Gdzie oprócz omawiania bieżących kwestii brzdącowo-rodzicielskich, służymy sobie wzajemnie wsparciem, podtrzymujemy na duchu i razem się śmiejemy. Dbamy również o swój własny rozwój, organizujemy warsztaty, sesje coachingowe, zapraszamy gości. Poznajmy się bliżej -> KLIKNIJ: Mamy Chwile

Jedynym brakującym ogniwem, aby rozpoczęty przez nas właśnie projekt rozhulał się na dobre są pieniądze. Stąd też decyzja o przystąpieniu do crowdfundingu. Narodziny Mamy- ruszamy!

Jak można Nas wesprzeć, żeby zrealizować wszystkie cele projektu?

Nic prostszego! Zaglądnąć na stronę Polak Potrafi: Narodziny Mamy i wybrać spośród licznych, bardzo zróżnicowanych nagród. Upominki kierowane są nie tylko do kobiet w ciąży. Znajdą się tam i torby ekologiczne, sesje coachingowe, warsztaty online, płyty CD. Same wartościowe rzeczy. Do wyboru do koloru, podług gustu!

Wydarzenia towarzyszące

Oczywiście naszej akcji będą towarzyszyły również wydarzenia lokalne w Gliwicach. Np.:

  • Koncerty (pierwszy już 12.05, szczegóły KLIK )
  • Warsztaty dla kobiet w ciąży i mam wracających do pracy,
  • Sesje oddechowe metodą Buteyko
  • Relaksacyjny piknik w plenerze itp.
Szczegóły wydarzeń
Zebrana kwota

Narodziny Mamy-ruszamy. W 1-wszej kolejności posłuży nam do stworzenia relaksacji dla kobiet w ciąży

Jeśli zbierzemy większą kwotę pójdziemy dalej. Stworzymy sesje audio już dla “pełnoetatowych” mam.

UWAGA! Nie będzie ani słodko ani idealnie! Same wiemy, jak to jest być mamą. Gdy świat próbuje nauczyć nas macierzyństwa, zewsząd słychać “dobre rady”, a system hormonalny jeszcze się w pełni nie ustabilizował (nie wspominając już o nieprzespanych nocach). Nagrania audio będą przypominać i utwierdzać w przekonaniu, że to tylko mama wie, jak być najlepszą wersją siebie i mamą swojego dziecka.

A przejście na kolejny kwotowy schodek pozwoli nam na przygotowanie i przeprowadzenie serii warsztatów dla mam: Mama wraca do pracy. Jak pogodzić życie prywatne z zawodowym?

Wesprzyj Nasz projekt 😀

Nawet, gdy Ty nie jesteś w ciąży to z pewnością znasz kogoś, kto jest i może z niego skorzystać. A zrelaksowana mama oznacza równie zrelaksowane dziecko. Z góry dziękujemy  i do zobaczenia na naszych wydarzeniach!

Natalia, Roksana, Natalia Mamy Chwile
Wspierają Nas:

                       

Mogą Ci się również spodobać

Leave a Reply