O nas

Mamy Chwile to inicjatywa społeczna, którą współtworzą Mamy dla Mam. To miejsce pełne pasji, życia i inspiracji – pełne Ciebie!

Każda z nas jest inna. Mamy różne oczekiwania względem życia i względem siebie samych. Mamy różne poglądy i doświadczenia. Na różne sposoby odbieramy i tworzymy rzeczywistość. Jednak coś nas łączy. Każda z nas chce być lepszą matką, żoną, przyjaciółką, kobietą. Lepszym człowiekiem. Pamiętać o innych, ale też nie zapomnieć o sobie i swoich marzeniach.

Jeśli jesteś kobietą, która myśli podobnie to świetnie trafiłaś! Bądźmy w kontakcie!

MamyChwile.pl tworzą dla Was:

 

Natalia Janiczak – Liput

Partnerka życiowa Dawida. Towarzyszka i uczennica 2 cudownych córek: Eliza 6 lat, Nadia 4 miesiące. Właścicielka myśli nieuczesanych, zwolenniczka energii ukierunkowanej i wzajemnej inspiracji. Z wyboru naiwna romantyczka, z powołania Coach (uzyskała certyfikat ICF). Z pasją ukończyła Socjologie i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Szczęśliwie zawodowo zajmuje się rozwojem pracowników. Gdzieś na granicy między swoim profesjonalizmem a duszą artystyczną tka swoją rzeczywistość. Uwielbia bose wędrówki i naturę a jej żywiołem jest taniec.

 

Roksana Mazur

Z wykształcenia i zawodu inżynier, ale jej największą pasją i ambicją (którą wkrótce zamierza zrealizować) jest psychologia. Prywatnie szczęśliwa nie-żona w całkiem udanym związku, mama dwuletniej Małgosi i rocznego Czarka. Kobieta aktywna (nie tylko) zawodowo. Nieco nadpobudliwa, ale twardo stąpająca po ziemi. Stabilna optymistka z praktycznym podejściem do życia. Uwielbia fotografować ludzi i z nimi przebywać. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, której zawsze daje się całkowicie ponieść.

 

 Natalia Myszor
Zakochana w mężu i synu optymistka. Jej niepoprawny małżeński i macierzyński optymizm można tylko tłumaczyć krótkim stażem (wie, że kiedyś się skończy!). Z wykształcenia socjolog i kulturoznawca. Była aktorką – została księgową, ale nie mówi koniec, bo ciągle uczy się nowych rzeczy. Wychowała się na wsi, dlatego często ucieka za miasto. Ale to, co lubi najbardziej, to osładzanie innym życia swoimi wypiekami – w kuchni odpoczywa.