O nas

Mamy Chwile to inicjatywa społeczna, którą współtworzą Mamy dla Mam. To miejsce pełne pasji, życia i inspiracji – pełne Ciebie!

Każda z nas jest inna. Mamy różne oczekiwania względem życia i względem siebie samych. Mamy różne poglądy i doświadczenia. Na różne sposoby odbieramy i tworzymy rzeczywistość. Jednak coś nas łączy. Każda z nas chce być lepszą matką, żoną, przyjaciółką, kobietą. Lepszym człowiekiem. Pamiętać o innych, ale też nie zapomnieć o sobie i swoich marzeniach.

Jeśli jesteś kobietą, która myśli podobnie to świetnie trafiłaś! Bądźmy w kontakcie!

MamyChwile.pl tworzą dla Was:

Cześć, nazywam się Natalia Janiczak-Liput

Miło mi, że tutaj jesteś i chcesz mnie lepiej poznać 🙂 

Z wykształcenia i pasji jestem coachem, ukończyłam Socjologię i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Szczęśliwie dla mnie zawodowo zajmuje się szkoleniami i rozwojem.

Towarzyszę i wspieram kobiety, które chcą zadbać o równowagę w swoim życiu i o siebie samą. Pomagam im odnaleźć ich własną ścieżkę do bycia sobą taką, jaką chcą. Mam nadzieję, że Ty również do nich dołączysz (tutaj opinie klientek)

Trochę o mnie: Mówię o sobie, że jestem właścicielką myśli “nieuczesanych” – tak dużo mam w sobie pomysłów i kreatywności. Zwolenniczką energii ukierunkowanej – realizacja celów i działanie to moja moc. To, co dodaje mi skrzydeł to wzajemna inspiracja, uwalnianie naturalnego potencjału klientów, obserwowanie wędrówki na szczyt ich własnych możliwości.

Doceniam szczodrość trudnych lekcji i doświadczeń. Mam 10 Rodzeństwa (5 braci i 5 sióstr), w domu nie zawsze  było kolorowo i lekko…  To dla mnie drogocenne doświadczenie, dzięki któremu znam wszystkie odcienie komunikacji (również te ciemne) i doceniam piękno różnorodności świata. Wciąż czuję głód. Głód przygód, doświadczania, bycia w prawdzie, głód autentyczności. Chcę się rozwijać, dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Z wyboru pozostaje nadal naiwną romantyczką, która gdzieś na granicy między swoim profesjonalizmem a duszą artystyczną tka swoją rzeczywistość. Uwielbiam bose wędrówki i naturę a moim żywiołem jest taniec.

Doświadczam rodzicielskiej bliskości wraz z moim partnerem Dawidem, towarzysząc w przygodzie życiowej moim 2 Córkom (największym nauczycielkom, które znam): Eliza (7 l.) i Nadia (1,5 r.). Z wielkiej potrzeby <3 zrodził się przy tym projekt: Narodziny Mamy – relaksacje dla kobiet, którym dzielę się ze światem.

 

 

 

Roksana Mazur

Z wykształcenia i zawodu inżynier, ale jej największą pasją i ambicją (którą wkrótce zamierza zrealizować) jest psychologia. Prywatnie szczęśliwa nie-żona w całkiem udanym związku, mama dwuletniej Małgosi i rocznego Czarka. Kobieta aktywna (nie tylko) zawodowo. Nieco nadpobudliwa, ale twardo stąpająca po ziemi. Stabilna optymistka z praktycznym podejściem do życia. Uwielbia fotografować ludzi i z nimi przebywać. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, której zawsze daje się całkowicie ponieść.

 

 Natalia Myszor
Zakochana w mężu i synu optymistka. Jej niepoprawny małżeński i macierzyński optymizm można tylko tłumaczyć krótkim stażem (wie, że kiedyś się skończy!). Z wykształcenia socjolog i kulturoznawca. Była aktorką – została księgową, ale nie mówi koniec, bo ciągle uczy się nowych rzeczy. Wychowała się na wsi, dlatego często ucieka za miasto. Ale to, co lubi najbardziej, to osładzanie innym życia swoimi wypiekami – w kuchni odpoczywa.