BLOG, WARSZTATY

Oczami Mamy

Relacje z dwóch spotkań inauguracyjnych Mamy Chwile prosto spod pióra ich uczestniczek…

Beata – mama Emilki:

Spotkania mam: Mamy Chwile – super inicjatywa! W przemiłym towarzystwie mamusiek i dzieciaczków można fajnie spędzić poranek lub popołudnie. A co najważniejsze powymieniać się swoimi doświadczeniami. Ja jako „młoda” mama zadaję sobie często wiele pytań, na które poprzez takie właśnie spotkania znajduję odpowiedzi i fajne rozwiązania. Na jesienną chandrę polecam wybrać się na takie spotkanie, które z pewnością wrzuci trochę kolorów i radości do naszego życia.

Iza – mama Poli i Lenki:

Miałam tę przyjemność być na spotkaniu popołudniowym (14.09) zorganizowanym przez Mamy Chwile. Spotkaniu dla Mam. I przyjemność, bo to były bardzo miłe chwile spędzone w gronie kobiet, które na co dzień są mamami, jak ja. Mają podobne problemy jak ja i tak samo jak ja chętnie zrobią coś dla siebie. Nauczą się czegoś nowego, dowiedzą ciekawych rzeczy a przede wszystkim porozmawiają, zajadając przy tym przepyszne słodkości.
Całe spotkanie stworzyło płaszczyznę do wymiany doświadczeń, moderowane przez dziewczyny, które po prostu lubują się w zagadnieniach psychologicznych.
Ogromnym atutem była nieskrępowana, serdeczna atmosfera,  przepyszne babeczki oraz zdjęcia robione okiem jednej z organizatorek. Wyniosłam z tego spotkania bardzo dużo pozytywnej energii
i zapału do następnych spotkań. Dziękuję Dziewczyny – Mamy Chwile.

Kamila – mama Miłosza i Błażeja:

Co najbardziej urzekło mnie w spotkaniach Mamy Chwile? Zamysł spotkania się bez dzieci! Dlatego ja wybrałam dla siebie spotkanie popołudniowe. Dzieci z mężem, mleko odciągnięte, więc heja idę się trochę wyluzować, trochę ponarzekać, pozwierzać, a może i zaprzyjaźnić? Co tam! Najważniejsze, że bez dzieci. Polecam bardzo serdecznie. Na spotkaniu miałam szansę się wygadać, przełamać lody i poznać inne zwariowane mamuśki. Tylko szkoda, że zobaczymy się dwa razy w miesiącu, bo chciałoby się więcej 😉

Natalia – mama Natana:

Mamy Chwile to doskonały pomysł; połączenie doradztwa, wymiany doświadczeń, spostrzeżeń, a przy tym wszystkim mnóstwo śmiechu i serdeczności. Idealna odskocznia od dnia codziennego (obowiązki, troski, praca etc.). Wspaniale było poczuć,że jesteśmy ważne (i to nie tylko dla naszych milusińskich). Odkryć, że nasze dylematy nurtują też wiele innych mam, a dzielenie się nimi pomaga spojrzeć na nie z innej perspektywy.                               

To czas spędzony nie tylko na dobrej kawie i pysznych wypiekach (pozdrawiam Nati) w radosnej atmosferze czy sweet Photo by Roxy ( :*)

  • To czas, który uczy nasze pociechy poczucia wspólnoty                   
  • To czas dla nas; Mam, który oferuje nam nowe wyzwania, kontakty, przyjaźnie                                               
  • To chwile,które dają moc !!! Powera do dalszego działania !!!                                

Wyrazy serdeczności dla założycielek i wszystkich uczestniczek (obecnych i przyszłych…)

Jeśli chcesz dopisać tutaj swoją recenzję – zapraszaMy!

Kolejne spotkania już 26 i 28.09.

 

 

Mogą Ci się również spodobać

Leave a Reply