Emocje na najwyższych obrotach: Gorodecka nie powstrzymała łez!

0
83

Wiktoria Gorodecka, po decyzji jurorów, zdobyła miejsce w finale „Tańca z gwiazdami”. Ostatnie chwile niedzielnego odcinka były dla niej niezwykle emocjonujące. Nic więc dziwnego, że tuż po zakończeniu programu aktorka nie mogła powstrzymać łez. Jak sama wyznała, obecnie przeżywa skomplikowane uczucia.

Sprawdź także:  Zaskakujący rozwód w show-biznesie: Po dwóch latach separacji, koniec pewnej epoki!