Zaskakujące wieści od Aleksandry Kwaśniewskiej: Nadszedł czas pożegnania!

0
66

Aleksandra Kwaśniewska ogłosiła smutną wiadomość o zakończeniu swojej podróży po Japonii. Wraz z Kubą Badachem mieli okazję doświadczyć niezapomnianych chwil, jednak nadszedł czas na pożegnanie z tym pięknym krajem. „Dziękuję, już czuję tęsknotę” – skomentowała swoje wspomnienia z tej wyjątkowej wyprawy.

Sprawdź także:  Maffashion Zaskakuje: Czy To Już Czas na Rozwód? Fala Komentarzy Nie Do Zatrzymania!